Mēs esam piegādātāji kvalitatīvām brenda žalūzijām

О нас

Luxcontrol kā zīmols Latvijas tirgū darbojas kopš 2002.gada. Nosaukums Luxcontrol ir radies no divu terminu savienojuma : LUX- gaismas mērvienības un CONTROL kā kontrole-kopumā veidojot apzīmējumu „Gaismas kontrole”. Saules gaisma ir nepieciešama mūsu ikdienā. Rodas jautājums-kāpēc to vajag kontrolēt?

Mūsdienas elektroenerģijas resursu patēriņš ir ļoti augsts, līdz ar to aug arī izmaksas. Vai ikdienā mēs bieži par top aizdomājamies? Vai tikai saņemot ikmēneša rēķinus? Elektroenerģijas izmaksas pieaug ar katru gadu straujāk, jo īpaši vasaras periodā , kad tiek kondicionēts gaiss telpās, kuras ir pakļautas saules ietekmei. Pieaug ne tikai ikmēneša izmaksas, bet arī apkārtējās vides noslogojums. Arvien biežāk mēs runājam par energoefektivitāti un resursu taupīšanu. Kā ir ziemā?

Moderno ēku princips ir pēc iespējas tīrāka telpa. Arhitektūrā tiek pielietots daudz stiklojuma. Ziemas periodā tas absorbē aukstumu, līdz ar to, tiek neekonomiski piesildītas telpas. Lai samazinātu izmaksas un rūpētos par apkārtējo vidi, tiek pielietotas ļoti dažādas saules aizsardzības sistēmas. Luxcontrol nozīmē: saules gaismas un siltuma kontrolēšanu telpā vasarā, bet ziemā -šai funkcijai ir jābūt pretējai. Mēs piedāvājam pasaules vadošo ražotāju saules aizsardzības produktus - fasādes, interjeru žalūzijas, saulessargus, dažādu veidu fiksētas un regulējamas lameles, slēģus un vadības sistēmas. Mūsu mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, energoefektivitātes un ēku vērtības paaugstināšanu.

Mūsu partneri

7 iemesli, kādēļ sadarboties ar mums

Klientu atsauksmes

Tagad mēs esam Tev zināmi

Mūsu produkti Mūsu paveiktais